Personalizowane łóżka Hilding – nóżki (krok 3)

Jeśli wybraliśmy już bazę i wezgłowie łóżka, czas na elementy, które ostatecznie je wykończą, czyli nóżki. W tej kolekcji wyjątkowo ładne, MoMiko wzięła pod uwagę wszystkie trendy. Zmieniając nóżki, możemy zupełnie zmienić charakter łóżka.

BASE BOX – najwięcej możliwości (łóżka Ladylike i Eclectic)

Najwięcej możliwości wyboru nóżek daje baza base box, a więc taka, w której mocowane są nóżki o wysokości 16 centymetrów. Takie nóżki są zaprezentowane w dwóch modelach łóżek: Ladylike i Eclectic. Do wyboru mamy dwa materiały:

– drewno

Nóżki w dwóch kolorach: naturalnym i wenge. Wszystkie w formie stożka, ale trochę inaczej zaprezentowanego. Jest stożek kwadratowy, owalny, a nawet skośny. Wyjątkowo ciekawe są płozy zakończone nogami – tworzą z łóżkiem bardzo interesującą całość.

drewniane nogi do lozek hilding

– metal

Metalowe nóżki mają bardziej „lekką” formę. To wałek, trójkąt pełny lub pusty, a nawet najciekawsze chyba kielich, czy stożek ze stópką.

nozki metalowe do lozek hildingBAZA TAPICEROWANA – niska podstawa (łóżka Momiko i Preppy)

Zupełnie inaczej wyglądają nóżki do łóżek tapicerowanych. Są niskie, szerokie i stanowią bazę podstawy. Do wyboru także dwa materiały: drewno i metal. W łóżkach tapicerowanych uwaga raczej się na nich nie skupia, dlatego pewnie wybór jest mniejszy.

nozki do lozek picerowanych hilding

O nóżkach do łóżek Hilding nie ma sensu właściwie się rozpisywać – to element, który w tej nowej kolekcji został bardzo mocno rozbudowany. W połączeniu z różnymi tkaninami obiciowymi, daje nam to właściwie nieograniczone możliwości łączenia.

 

Leave a Comment