Cała kolekcja materaców i łóżek Hilding w lutym taniej o Vat w salonie w Rzeszowe !!!

AKTUALIZACJA 2016: W 2016 roku firma Hilding zupełnie zmieniła kolekcję – oto dzisiejsze odpowiedniki starych modeli:

Family Strong ——-> teraz Fandango

Family Mild ——-> teraz Zorba

Young Base ——-> teraz Breakdance

Baby Hypoallergic ——-> teraz Dobranocka

Całą kolekcję tej firmy można podzielić na trzy grupy: Family, Original oraz Select, o której pisaliśmy wczoraj. Dwie pierwsze zostały stworzone w podobny sposób, jednak mają jedną bardzo ważną zaletę, którą jest dobra cena.

Seria Family powstała z myślą o całej rodzinie. Tutaj także na uwagę zasługują przede wszystkim modele zbudowane z kieszeni, połączone  z dokosnałymi pokrowcami. Kolekcja Family z założenia jest przeznaczona dla rodziny, więc jej główną zaletą jest przede wszystkim doskonała cena.

Jednym ze sposobów korzystania z podwójnego, małżeńskiego łózka jest zakup osobnych modeli dla każdego z małżonków. To dokosnałe rozwiązanie, które pozwala dopasować podłoże do spania do indywidualnych potrzeb. Jednocześnie każdy z modeli ma właściwie taką samą wysokość, więc spokojnie można je ulokować w jednym łóżku. Dla Taty idealny będzie model Family Strong o podwyższonej twardości, który jednocześnie jest materacem ortopedycznym. Mamie możemy polecić Family Anatomy o 7 strefach twardości i wysokiej elastyczności, a jednocześnie przyjemnej twardości. Jako materac młodzieżowy doskonale sprawdzi się Family Mild, w którym szczególną uwagę zwrócono na antyalergiczność i dobre wsparcie rosnącego kręgosłupa. Dla nastolatka, który lubi mocne kolory, można także kupić model Young Base, wyróżniającego się przede wszystkim niezwykle efektownym kolorem.

W kolekcji Hilding Family, przygotowano także coś dla najmłodszych, a więc materacyki dla niemowląt. Baby Hypoallergic jest już sprawdzonym materacem niemowlęcym tej firmy. Antyalergiczna pianka i delikatny pralny pokrowiec to idealne połaczenie dla najmłodszych.

materace hilding family dla rodziny 1materace hilding family dla rodziny 2

 Kolekcja Hilding Original została stworzona z myślą o tych, którzy poszukują materaców w dobrej cenie, ale w których wykorzystano już najnowsze zdobycze technologiczne. Tutaj także stworzono modele dopasowane do wymagań poszczególnych członków rodziny, jednak pojawiają się także inne pomysły.

Szczególnie ciekawie prezentują się materace piankowe, w których wykorzystano dwa rodzaje pianek: wysokoelastyczną piankę Flexi Foam oraz piankę Visco. Flexi Foam powstała specjalnie dla firmy Hilding i jest udoskonaloną wersją typowych piank poliuretanowych. Dzięki swojej wysokiej elastyczności lepiej wspiera ciało i jest bardziej wytrzymała. Z kolei pianka termoelastyczna to propozycja dla osób, które lubią spać na miękkim podłożu. Na pewno z całej kolekcji Original wyróżnia się model Visco, który opakowano w niezwykle efektowny, czarny pokrowiec. Równie ciekawy jest model Young Flexi, który podobnie jak Base, stworzono po to, aby był nie tylko wygodny, ale i świetnie się prezentował.

Kolekcja Original to także innowacyjne technologie, jesli chodzi o profilowania pianek, dzięki którym uzyskać można efekt masażu, jak w przypadku Flexi. Original Dynamic z kolei wyróżnia się połaczeniem dwóch materiałów – w strefie ramion i bioder, które zazwyczaj najbardziej są narażone na obciążenia, umieszczono wkład z pianki termoelastycznej. Dzięki temu poprawia się krążenie krwi, a ciało może się lepiej zregenerować.

Na pewno w kolekcji Original warto zwrócić uwagę także na wyjątkowy model Latex. Zbudowany został z praktycznie naturalnego lateksu (zawartość określona przez producenta to ponad 80%), dzięki czemu jest to jeden z niewielu materaców lateksowych na rynku o naturalnym pochodzeniu.

O każdym z modeli Hilding można by długo opowiadać 🙂 Dlatego bardzo serdecznie zapraszamy do naszego salonu w Rzeszowie, gdzie wszystkie z nich można dokładnie przetestować – pozwalamy nawet na krótką drzemkę 😉 Dzięki pełnej ekspozycji możecie wybrać taki model, który będzie idealnie dopasowany.

Leave a Comment