Janpol na Targach Meble Polska 2015 – nadchodzą nowe rozwiązania.

Początek roku to zawsze mnóstwo wydarzeń, także w świecie materaców. Firmy prezentują swoje nowości, a specjaliści i konsumenci oceniają je, nierzadko przyznając prestiżowe nagrody.

Ten wiosenny sezon bez wątpienia był niezwykle udany dla firmy Janpol, która nie tylko wprowadziła do swojej oferty nowy model i pokrowce, ale także zdobyła Złoty Medal Konsumentów Targów Meble Polska 2o15.

 Nowe pianki

Firma zaprezentowała 5 nowych modeli materaców. Wykonane z materiałów, których wcześniej nie było w ofercie firmy:

–  Ocean Blue – rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na chłodzeniu ciała, ponieważ żel wprowadzony do lateksu pochłania nadmiar ciepła;

DuoLatex – ciekawe i innowacyjne połączenie pianki termoplastycznej i lateksu. Dwie warstwy, ale łączone ze sobą już na etapie wulkanizacji. Zaletą jest to, że nie ma konieczności klejenia warstw ze sobą, a więc zwiększa się wytrzymałość i zmniejsza ilość użytych chemikaliów.

Nowe dzianiny 

Mimo, że firma już wykorzystuje ponad 10 różnych materiałów pokrowcowych, w tym sezonie pojawiają się zupełnie nowe:

ActiPro – idealne rozwiązanie dla alergików, ponieważ materiał zawiera aktywne probiotyki minimalizujące ilość roztoczy;

Emerald BodyFit;

Bamboo – czyli wykorzystanie włókna bambusowego stanowiącego ponad 50% składu tkaniny.

Nowości bez wątpienia ciekawe i na pewno warto się im przyjrzeć. Polska firma doskonale odnajduje się w nowych trendach, stając na równi z najbardziej znanymi, światowymi producentami.

Leave a Comment