Kolekcja Hilding w letniej promocji – taniej o 20% !

promocja materace hilding

Wciąż trwa promocja na materace Hilding. Do końca sierpnia 2017 r. można niemal wszystkie modele Hildinga kupić taniej o 20%. To świetna okazja, żeby sprawić sobie nowy, bardzo wytrzymały materac w świetnej cenie. Jak szybko wybrać coś z kolekcji właśnie dla siebie ? Poniżej krótkie zestawienie, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. To zresztą doskonale dopracowana kolekcja – na zielono oznaczone materace, które klienci wybierają najczęściej i które szczególnie polecamy:

– cięższe osoby, które lubią twardsze materace

Tutaj wybór jest dość prosty. Hilding proponuje materac kieszeniowy z wkładem z kokosu i sizalu – Pasodoble. Konstrukcja jest klasyczna, za to z bardzo dobrych materiałów. Wysoki model jest niezwykle wytrzymały, świetnie się sprawdza przy wyższej wadze. Jego ogromną zaletą jest to, że nie jest deskowato twardy. Lżejsze osoby, które lubią twarde materace, także wygodnie się na nim wyśpią. To doskonała opcja dla par typu: Pani lżejsza, Pan cięższy, Pani musi jednak lubić twardsze podłoże do spania.

Jeśli natomiast materac ma być wykonany z pianki, idealnym wyborem będzie nowy model Fokstrot. Niezwykle prosty, bo zbudowany tylko z bloku pianki HR. To może być dobre rozwiązanie, jeśli materac ma być połączony z regulowanym stelaże, ponieważ Pasodoble zupełnie się do tego nie nadaje.

Zumba to również model piankowy, ale zbudowany ze znacznie bardziej nowoczesnych materiałów. Mamy tutaj ułożone na przemian warstwy włókna termoelastycznego i pianki HR. To materac niezwykle przewiewny, lekki, skonstruowany tak, aby można było zmieniać strony twardości. Idealny dla alergików o wyższej wadze i osób, którym zależy na tym, by materac był lekki. Oczywiście doskonale współgra z regulowanymi stelażami.

– cięższe osoby, które wolą podłoże o średniej twardości

Tutaj mamy kilka możliwości. Materac ma średnią twardość, nie jest więc tak twardy, jak Pasodoble. Można tutaj wykorzystać:

Flamenco – jeden z najbardziej popularnych materaców Hildinga w ogóle. Niezwykle uniwersalny materac, lekko utwardzony. Właściwie dla osób o każdej wadze. To, co jest jego największą zaletą, to minimalne ryzyko niedopasowania, jeśli materac ma być kupiony bez testowania, na odległość. Model doskonały przy bólach pleców, dzięki mniejszym sprężynom doskonale wspiera kręgosłup i lekko wypycha go w okolicy lędźwiowej. To przynosi wyraźną ulgę przy dolegliwościach bólowych kręgosłupa.

Fandango – kieszeniowy model z wkładem z kokosa z jednej strony. Nie jest jednak tak twardy, jak materac Pasodoble. Świetny, jeśli cięższa osoba boi się zbyt twardego materaca. Jeśli strona kokosowa okazuje się zbyt twarda, zawsze można materac obrócić na bardziej miękką stronę utwardzoną filcem. Minusem jest to, że Fandango nie daje się połączyć z regulowanym stelaże. To model nieco tańszy, więc idealny, jeśli ktoś nie chce wydawać na materac zbyt dużo.

Mambo – materac stosunkowo twardy, ale nie tak, jak Zumba, więc doskonały dla ciężkich osób. Ma wkładki z miękkiej pianki i jedną, bardziej miękką stronę. Fajna opcja do regulowanych stelaży i jeśli materac ma być lekki. Warto zwrócić uwagę na całą jedną stronę z pianki Velvet Touch. To materiał, który jest delikatnie miękki i przypomina trochę piankę visco, ale jednocześnie jest sprężysty. Mambo można spokojnie wybrać jako model o ortopedycznym działaniu – doskonale podpiera plecy, a jednocześnie minimalizuje nacisk na newralgiczne punkty ciała.

Salsa – ciekawe rozwiązanie, bo to materac, który mocno odpręża mięśnie. Ciało jest podtrzymane, ale we wierzchniej warstwie się zapada. Dzięki temu powstaje uczucie, jak leżenia w głębokim, miękkim fotelu. Warto Salsę jednak mimo wszystko przetestować, bo to uczucie, które może czasami nie odpowiadać.

– lekkie osoby, które wolą twardsze materace

Pasodoble – model, który jest przeznaczony raczej dla osób o wadze powyżej 80 kg, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby spała na nim lekka osoba, która lubi naprawdę twarde materace. Można go spokojnie w takiej roli wykorzystać.

Fandango – model twardy dla lekkich osób – tak można by nazwać Fandango. Przemyślana konstrukcja, bo jeśli strona z kokosem jest za twarda, można wykorzystać stronę z filcem.

Mambo – model, który dla lekkiej osoby będzie materacem twardym. Po drugiej stronie – tej z Velvet Touch – modelem o średniej twardości. Na tym przykładzie doskonale widać,

Makarena – to model pośredni, ponieważ nie jest szczególnie twardy, więc można byłoby go zaliczyć do grupy poniżej. Ma jednak dwie strony, jedna jest twardsza, druga nieco bardziej miękka, dlatego można go uznać również za model nieco twardszy. Trzeba pamiętać o tym, że to raczej materac dla osób o wadze do 80 kg. Cięższe osoby będę się w nim czuły komfortowo, pod warunkiem, że preferują miękkie podłoże do spania.

– lekkie osoby, które preferują miękkie podłoże do spania

Tutaj mamy kilka sprawdzonych modeli, które świetnie się sprawdzają:

Tango – klasyczny materac w doskonałym wydaniu. Zbudowany ze sprężyn kieszeniowych, obłożony pianką wysokoleastyczną i lateksem, bardzo wygodny, o delikatnym podparciu. Świetny dla lżejszych osób, ale również dla dzieciaków.

Zorba – to materac, który można by nazwać Tangiem w tańszej wersji. Niższy, z nieco tańszych, ale cały czas bardzo dobrych materiałów. Dla osób, które nie chcą wydawać na materac zbyt wiele.

Rumba – model, który albo się kocha, albo nienawidzi. Ma wysoką warstwę pianki termoelastycznej, dzięki której ciało jest mocno odprężone. Jednocześnie zapada się w niej jak w cieście, trochę, jak w bardzo miękkim, głębokim fotelu. Model działa podobnie, jak Salsa, ale dużo mocniej. Zdecydowanie warto ten materac przetestować, zanim się go kupi.

Latino – ciekawa alternatywa dla innych miękkich materaców. Materac jest miękki, ale jednocześnie bardzo sprężysty. Ma dwie różne strony twardości, dzięki czemu można go idealnie dopasować do potrzeb.

Każdy coś z oferty Hildinga może wybrać, jest to bardzo dobrze przemyślana kolekcja. Niezbyt duża, ale dzięki temu o wiele łatwiej jest dokonać wyboru. Wcale nie trzeba mieć w ofercie zbyt wiele, żeby zaspokoić wszystkie potrzeby swoich klientów.

Leave a Comment