Materace hotelowe Janpol – uzyskaj ceny producenta !!!

W naszej ofercie znaleźć można także materace hotelowe idealne do pesjonatów i wszelkiego rodzaju ośrodków wypoczynkowych. Dzięki szerokiej ofercie możecie Państwo dobrać produkty doskonale dopasowane do potrzeb. Jednocześnie przy większych zamówieniach możliwe jest uzyskanie doskonałych rabatów, bo z nami zawsze można negocjowac ceny 🙂 Proponujemy Państwu najbardziej znane i sprawdzone marki, które produkcją tego typy wyrobów zajmują się od lat.

MODELE HOTELOWYCH MATERACÓW JANPOL – PRZEGLĄD

Janpol to polska firma, działająca na naszym rynku już od ponad 20 lat. Cieszy się ogromnym zaufaniem klientów, a rozpoznawana jest dzięki wysokiej jakości także produktów hotelowych. Szeroka oferta trafia do wielu hoteli, ośrodków wypoczynkowych, ale także do mniejszych pensjonatów.

LINIA EKONOMICZNA

To materace, któych główną zaletą jest połączenie wytrzymałości, doskonałej jakości oraz bardzo przystępnej ceny. hotelowe materace janpolWszystkie materiały użyte w produkcji posiadają atesty zdrowotne i ekologiczne, co zapewnia gościom pełne bezpieczeństwo. Każdy z prezentowanych poniżej modeli spełnia normę trudnopalności PN-EN 597-1:1999 ( źródło zapłonu: tlący się papieros). Wszystkie z możliwością zamówienia w pralnym, wytrzymałym pokrowcu z jerseyu:

– model Diana – idealne połączenie wytrzymałości i doskonałej ceny. Średnia twardość sprawia, że doskonale czują się na nim zarówno lżejsze, jak i nieco cięższe osoby. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego połączenia materiałów, w materacu zlikwidowano nieprzyjemny efekt falowania;

– model Helena – zbudowany podobnie jak Diana, z tą różnicą, że nieco wyższy, a możliwość wykorzystania dwóch stron znacząco wydłuża jego żywotnośc. Helena doskonale zachowuje stabilność, wyposażona jest w pralny pokrowiec. To doskonała jakość i równie doskonała cena;

– model Gaja – wysoki (21 cm) materac o podwyższonej twardości. Obie strony zabezpieczone 4-centymetrową warstwą poliuretanowej pianki, a kilka warstw doskonale dobranych materiałów zapobiega efektowi falowania. Możliwość zmiany stron sprawia, że materac służy przez długi czas bez obniżenia komfortu snu gości.

MATERAC I ŁÓŻKO W JEDNYM CZYLI MATERACE RAMOWE DLA HOTELI

Nie ma bardziej praktycznego i wygodnego rozwiązania hotelowego niż materac na ramowy. Dzięki możliwości dopasowania nóżek drewnianych lub metalowych powstaje z niego niewielkie i higieniczne, bo łatwe w sprzątaniu, łóżko. Mocna, drewniana podstawa zapewnia stabilność, a zabezpieczoine grubą wartswą pianką boki, odpowiednią trwałość.

– model Diana – dokładnie taki sam, jak klasyczny materac sprężynowy o tej samej nazwie, lecz nieco wyższy. Główną jego zaletą jest średnia twardość, na której komfortowo czuje się najwięcej osób.

– model Ares – nieco twardszy niż Diana dzięki zastosowaniu wkładu z włókna kokosowego, idealny dla gości, którzy preferują twardsze podłoże do spania.

– model Ajax – najtwardszy spośród modeli ranowych, a stabilność zapewniona poprzez zastosowanie higienicznego wkładu kokosowego. Doskonale sprawdzi się jako podłoże dla osób ze schorzeniami kręgosłupa oraz o wyższej wadze ciała.

MODELE MATERACÓW HOTELOWYCH Z NOWOCZESNYMI MATERIAŁAMI

W ofercie materaców firmy Janpol ze średniej półki mozna znaleźć kilka takich, wktórych wykorzystano doskonałe jakościowo komponenty.

– model Wenus – jeden z najbardziej popularnych materaców firmy, kupowany także do sypialni domowych. Jest niezwykle udaną kombinacją sprężyn kieszeniowych oraz wysokiej jakościowo pianki poliuretanowej. Cała powierzchnia podzielona jest na 7 stref twardości, co zapewnia doskonały komfort. Model wyposażony w szereg drobnych udoskonaleń, ułatwiających wykorzystanie w obiektach hotelowych: uchwyty ułatwiające przewracanie, pralny pokrowiec oraz boczny wentylator zapewniający stały przepływ świeżego powietrza. Nie bez znaczenia są również pozytywne opinie wydane przez Górnośląskie Centrum Rehabilitacji REPTY oraz Centralny Ośrodka Techniki Medycznej. Materac dostępny aż w trzech twardościach, co ułatwia dopasowanie go do potrzeb gości. Więcej szczegółów na temat materaca Wenus można znaleźć w jednym z naszych postów.

– model Afrodyta – można nazwać go jeszcze bardziej udoskonaloną wersją materaca Wenus, a to dzięki usupełnieniu pianki poliuretanowej dodatkową warstwą zdrowego i antyalergicznego lateksu. Wytrzmałość sprężyn uzupełniona niezwykle trwałym i zachowującym czystość lateksem sprawia, że Afrodyta wydaje się być najlepszym wyborem. Dzięki niemu łatwo zachowac czystośc łóżka, a nawet goście z uczuleniami będą się na nim czuć wyjątkowo komfortowo. Boczne uchwyty, wentylator oraz pralny pokrowiec to dodatkowe zalety tego modelu. Podobnie jak Wenus, zalety Afrodyty zostały docenione przez Górnośląskie Centrum Rehabilitacji REPTY oraz Centralny Ośrodka Techniki Medycznej.

LINIA LUKSUSOWYCH MATERACÓW HOTEOWYCH JANPOL WELNESS COMFORT LINE

Janpol oferuje najbardziej wymagającym właścicielom ośrodków wypoczynkowych i hoteli także modele najwyzszej hotelowe materace janpol 1jakości o niezwykle dopracowanej strukturze. Dzięki użyciu najnowocześniejszych i najwygodniejszych materiałów goście moga poczuć się jak na królewskim łóżku. Typowe dla linii jest użycie dwóch pokrowców: wewnętrznego, wodoodpornego z powłoką bakteriobójczą oraz zewnętrznego: pralnego Stressfree, który dzięki zastosowaniu włókien węglowych uwalnia ciało od stresu i napięcia. Cała linia rekomedowana jest przez Eksperta ds. Wellness&Spa, panią Nataszę Sallmann z Polskiej Akademii Gościnności, ale także prestiżowy portal hotelnews.pl

– model Classic – otwiera całą luksusową serię. Jest połączeniem sprężyn kieszeniowych kształtowanych w 7 stref twardości. Na nich ułożono obustronnie piankę termoelastyczną, która sprzyja rozluźnieniu mięsni i daje niezwykle przyjemne uczucie miękkości. Pralny, relaksujący pokrowiec wyposażono w uchwyty ułatwiające zmianę. Całość wzmocniona stalową bordą oraz bocznym wkładem piankowym.

– model Superior – doskonałe połączenie lateksu i włókna kokosowego, przeznaczone głównie dla gości, którym zależy na zdrowym i bardzo wygodnym wypoczynku. Trwałość podniesiona dzięki zastosowaniu stalowego obrzeża. Świeżość zostaje zachowana nie tylko poprzez użycie odpornych na zabrudzenia i kurzenie materiałów, ale także dzięki dwuwarstwowemu pokrowcowi.

–  model Dream – model zbudowany ze sprężyn kieszeniowych oraz doskonałego połączenia antyalergicznych materiałów: lateksu oraz kokosu. Dzięki wkładowi z włókna kokosowego lekko podniesiona twardość, przy zachowaniu odczucia wygody dzięki piance lateksowej. Stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach obiektów pałacowych oraz welness.

UZUPEŁNIENIE WYPOSAŻENIA HOTELOWEGO

W ofercie firmy znaleźć można także wiele innych dodatków do łóżek hotelowych, w tym m.in.: nakładki nawierzchniowe w aż 6 wersjach oraz ochraniacze. Janpol jest firmą zaopatrującą obiekty hotelowe od wielu lat, a dzięki zdobytemu doświadczeniu, stale udoskonala i rozszerza swoją ofertę.

Leave a Comment