Materace i sypialnie w systemie Tax Free dla klientów z Ukrainy.

TAX FREE – MATERACE, ŁÓŻKA I SYPIALNIE W SYSTEMIE TAX FREE DLA KLIENTÓW Z UKRAINY.

Naszym klientom z Lwowa, Samboru, Boryslavu , Kijowa, Iwanofrankowska, Użhorodu, Tarnopola oraz innych miast Ukrainy, oferujemy możliwość zakupu materaców w systemie TAX FREE.  Dzięki takiemu rozwiązaniu możecie Państwo odzyskać podatek Vat, który wliczony jest w cenę każdego materaca.

Aby uzyskać zwrot podatku, należy wykonać kilka prostych kroków:

WIZYTA W SALONIE

1. Podczas wizyty w naszym salonie w Rzeszowie, wypełniamy wspólnie  formularz Tax Free. Na nim umieszczone zostaje imię i nazwisko kupującego, jego adres zamieszkania oraz numer paszportu. Należy się  upewnić, czy wszystkie dane są zgodne z tymi widniejącymi w paszporcie. Do formularza dołączony zostaje paragon fiskalny. Dokumenty należy zachować, ponieważ są niezbędne do przeprowadzenia całej procedury. Minimalna kwota zakupu to 200 złotych.

NA GRANICY

2. Przy opuszczaniu Polski, na granicy, należy okazać nienaruszony zakupiony u nas towar oraz wypełniony formularz Tax Free wraz z paszportem i paragonem. Dokument zostaje ostemplowany przez celników – jest to najwazniejsza część całej procedury, ponieważ brak pieczęci uniemożliwia jej dalsze przeprowadzenie. Potwierdzenie wywozu ( czyli ostemplowanie formularza) musi nastąpić nie później niż w ostatnim dniu trzeciego miesiąca następującego po miesiącu dokonania zakupu.

ZWROT PODATKU

3. Trzecim krokiem jest ponowna wizyta w naszym salonie w celu odzyskania nadpłaconej kwoty. Na tym etapie należy ponownie przedstawić już ostemplowany formularz Tax Free, który jest podstawą do wypłacenia należności. Należy jednak pamiętac, ze formularz zachowuje ważność przez 7 miesięcy po miesięcu dokonania zakupu.

Podstawa prawna: ustawa z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. 2004 Nr 54, poz. 535)

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.  Jesteśmy jednym z niewielu dystrybutorów materaców w regionie, który oferuje możliwość skorzystania z usługi Tax Free.

DOJAZD

Wyspani Związani z Naturą – Supermaterace.com.pl
Warszawska 83, 35-205 Rzeszów
tel: 600 316 440

Do naszego salonu możecie Państwo dojechać na dwa sposoby. Po dojechaniu do pierwszego ronda w Rzeszowie przy wjeździe od strony Ukrainy, istnieje możliwość wybrania dwóch tras:

Trasa 1: Lwowska – Piłsudskiego – Marszałkowska – Lubelska – Staromiejska – Warszawska 83 (nasz salon).
Trasa 2: Lwowska – Armii Wojska Polskiego – Rzecha – Ciepłownicza – Siemieńskiego – Trembeckiego -
Staromiejska – Warszawska 83 (nasz salon).

TRASA NR 1:

Po wjeździe do Rzeszowa, kierujecie się Państwo na Warszawę. Po minięciu ścicłego centrum (Galeria Rzeszów przy rondzie głównym 1, następnie mniejsze rondo 2 przy ulicy Marszałkowskiej – zjazd na Lublin). Następnie mijacie Państwo pierwsze światła 1, na drugich światłach 2 skręt w lewo. Jedziecie Państwo drogą aż do trzecich świateł 3. Nastepnie skręcacie w lewo. Salon znajduje się kilkadziesiąt metrów za nimi, na terenie myjni oznaczonej dużym znakiem „Myjnia 24H”.

TRASA NR 2:

Po wjeżdzie do Rzeszowa, skręcacie Państwo na pierwszym rondzie w pierwszy zjazd. Następnie jedziecie Państwo obwodnicą aż do świateł 1 tuż za mostkiem na rzece. Na światłach nr 1 skręcacie Państwo w lewo. Następnie dojeżdżacie do świateł nr 2, przez które należy przejechać prosto. Ulicą Staromiejską jedziecie Państwo do świateł nr 3, na których należy skręcić w lewo. Nasz salon znajduje się około 100 metrów dalej na terenie myjni oznaczonej znakiem „Myjnia 24H”.

Dokładne wskazówki dojazdu znajdziecie Państwo w zakładce Tax Free.

 STRONA W JĘZYKU UKRAIŃSKIM

Aby ułatwić Państwu zakupy materaców w naszym sklepie online, oferujemy również możliwośc skorzystania z wielojęzycznej wersji naszej strony. Tłumaczenie całej treści zajmuje kilka sekund, a znacznie uprzyjemnia i ułatwia wizytę w naszym sklepie internetowym.

1. Na stronie głównej, w prawym górnym rogu znajduje się ikonka tłumacza Google „Przetłumacz”

2. Po kliknięciu w nią ukaże się pasek menu tłumacza. Klikając w mały trójkąt, można wybrać język, na który chcemy stronę przetłumaczyć.

3. Po wyborze języka należy kliknąć polecenie „Przetłumacz”. I gotowe !!! Możecie Państwo wygodnie korzystać ze sklepu internetowego w ojczystym języku. Zapraszamy !!!

 

 

Zostaw Komentarz