Materace na Jarosław i Przemyśl wozimy teraz za darmo !!!

Ponieważ czas wiosennych porządków mamy już właściwie za sobą, rozpoczynamy naszą akcję pod hasłem: „Materace na Jarosław i Przemyśl jadą za darmo !!!” Zasady akcji są bardzo proste: Wy kupujecie, my przywozimy – zupełnie za darmo. A jeśli jesteście niezdecydowani, możemy Wam przywieźć do domu kilka modeli, spośród których wybierzecie ten najlepszy.

Dziś trochę więcej o trzech najbardziej popularnych modelach, które podbijają serca śpiochów. Każdy z nich inny i każdy bardzo wygodny, a co najważniejsze w świetnej cenie.

Wenus – model uniwersalny

Jakiś czas temu dokładnie opisywaliśmy model Wenus od Janpola, warto jednak napisać o nim ponownie, zwłaszcza że teraz mamy go w świetnej, wiosennej promocji o 15% taniej, a dodatkowo możecie sobie dobrać do niego dwie poduszki. Wenus to model, który można by uznać, za najbardziej klasyczną odmianę kieszonkową. Zbudowany w stosunkowo prosty sposób, ale wyposażony we wszystkie elementy, które dobry materac powinien posiadać. Idealne rozwiązanie dla kogoś, kto szuka po prostu materaca i nie chce wydawać na niego zbyt wiele.

Trzon to sprężyny kieszonkowe, które są tak wyprofilowane, aby miały 7 stref twardości. Dzięki nim model nie ma idealnie takiej samej twardości w każdym miejscu, a inną w siedmiu strefach. Efekt to podparcie bardziej stabilne i bardziej wygodne dla kręgosłupa. Na bazie ułożona jest pianka, a całość opakowana jest w pokrowiec. W klasycznej wersji Wenus jest opakowana w Jersey lub Żakard. Model jerseyowy jest pralny, z możliwością zdjęcia, ten żakardowy z kolei ma stronę letnią i zimową. Teraz w takiej samej cenie mamy także model w pokrowcu Aloe Vera z dodatkiem pielęgnującego olejku aloesowego – ale trzeba się spieszyć, bo to już ostatnie sztuki w naszym magazynie w takiej obniżonej cenie.

Co najważniejsze, jeśli ktoś szuka dobrego materaca, bardzo dobra jakość i stosunkowo niska cena. Jednocześnie Wenus jest modelem do rehabilitacji, a więc objętym 8% stawką Vat. Można by go nazwać jednym z najbardziej klasycznych modeli Janpola.

Dejmos – kiedy pojawiają się odleżyny

Dejmos jest również jednym z popularniejszych modeli Janpol, choć z nieco innych względów, co Wenus. Jest to bowiem model, którego głównym zadaniem jest zapobieganie odleżynom. Przeznaczony więc dla osób długo i stale leżących, ale również dla tych, którzy na przykład mają bóle mięśniowe, albo są bardzo wrażliwi na ucisk i większość materaców jest dla nich za twarda. Świetnie sprawdza się w każdej z tych ról, przede wszystkim ze względu na użycie pianki visco. To materiał, o którym pisaliśmy już wiele, a jego głównym zadaniem w materacu jest przede wszystkim zminimalizować nacisk. Efekt jest niezwykły, bo każdy, kto położy się na takim podłożu, od razu odczuwa niezwykłe rozluźnienie mięśni, czasami trochę porównywane do lewitowania. Idealny wybór dla wszystkich, którym zależy na wyjątkowym komforcie.

Dejmos w standardowej wersji jest dostępny w pralnym, jerseyowym pokrowcu, oraz we frottowym pokrowcu o letniej i zimowej stronie. Za dopłatą natomiast można opakować go w kilka różnych pokrowców. Teraz w naszej wiosennej promocji kilka sztuk materaca dostępnych jest w w obniżce 10-procentowej, a do tego możecie wybrać także gratis poduszki.

Erebu – klasyka pośród utwardzonych modeli

Ponieważ brakuje nam w tym zestawieniu jakiegoś twardego modelu, kolej na kolejny hit Janpola czyli Erebu. To model dla osób cięższych albo takich, które lubią stabilniejsze podłoże do spania. Co ciekawe, jest bardzo podobny do Wenusa, jednak najbardziej interesująca jest warstwa, której zadaniem jest wprowadzenie stabilności. Dlaczego ? Ponieważ mamy tu dwa połączone ze sobą materiały – pierwszym z nich jest znany większości z nas kokos, drugim natomiast bardzo rzadko spotykane już teraz końskie włosie. Materiały, które wzajemnie idealnie się uzupełniają. Jeden jest twardy, drugi natomiast odpowiada za elastyczność i wchłanianie wilgoci. Duet, jaki jest czymś jak najbardziej pożądanym przez miłośników ekologicznych i zdrowych rozwiązań.

Erebu także możecie teraz kupić taniej, bo po wiosennych porządkach obniżyliśmy cenę ostatnich sztuk o 10%.

Zapraszamy wszystkich, którzy szukają materaca – nie tylko z Jarosławia i z Przemyśla – do odwiedzenia nas w salonie. A jeśli ktoś nie ma za dużo czasu, chętnie dowieziemy zakupy pod same drzwi 🙂

materace jaroslaw przemysl 1

Leave a Comment