Mielec i Kolbuszowa – teraz nasze materace jadą do Was za darmo !!!

Wszyscy nasi klienci z Podkarpacia są nam szczególnie bliscy, dlatego co jakiś czas uruchamiamy akcję darmowej dostawy. Dziś czas na materace, które powieziemy do Kolbuszowej i Mielca, a więc kierunek północ !!! Wszystkie materace w kierunku Kolbuszowa ->>> Mielec dowieziemy do Was zupełnie za darmo. To jednak nie wszystko. Jeśli nie możecie się zdecydować na konkretny model, przywieziemy do Was kilka, abyście mogli je przetestować w domu i dokonać wyboru na spokojnie. Nie musicie przyjeżdżać do nas do Rzeszowa – to my przyjedziemy do Was !!! Pamiętajcie – każda cena podlega negocjacji – chętnie się targujemy 🙂

A co polecamy Wam szczególnie ? Dziś chcielibyśmy przyjrzeć się bliżej trzem najbardziej popularnym modelom Hildinga, które są szczególnie chętnie kupowane przez naszych klientów. To firma, której doskonale udało się połączyć wysoką jakość i dobrą cenę.

Jeśli szukacie czegoś bardzo standardowego i modelu, który jest bardzo klasyczny, z pewnością możemy Wam polecić Original Mild. To jeden z materaców, który można idealnie dopasować właściwie do każdego original mildużytkownika. Nie bez znaczenia jest to, że można go wybrać w jednej z dwóch twardości: H2 dla kogoś o wadze do 80 kg i H3, jeśli ktoś waży więcej niż 80 kg. A twardość jest wypośrodkowana w taki sposób, aby zapewnić typowe, średnio miękkie podparcie. Wkład zbudowany jest z kieszonek, na których położono blaty lateksu. Lateks pokryty jest profilowaniami, które ułatwiają rozluźnienie mięśni, a jednocześnie wspomagają rozłożenie ciężaru. Sam materiał na bardzo długo zachowuje świeżość, dlatego też model Original Mild jest polecany także alergikom.  Na pewno warto zwrócić uwagę na pokrowiec, który na dużo dłużej zachowuje świeżość, niż w przypadku klasycznych materiałów. A to dzięki aplikacji aktywnego srebra, które jest umieszczone w tkaninie. Medicott Silver działa biobójczo i eliminuje mikroorganizmy, w znaczący sposób minimalizuje także ilość roztoczy. A przy tym pokrowiec można prać dowolną ilość razy i nie traci on swoich właściwości.

Komu będzie się na nim leżało wygodnie ? Original Mild w twardości H2 często wybierają panie, dla nich takie podłoże nie jest za twarde. Rodzice kupują też ten materac dla starszych dzieci. A w twardości H3 idealnie sprawdza się u Panów o średniej wadze. Jego zaletą jest bez wątpienia także to, że można go doskonale wykorzystać w podwójnym łóżku, kupując dla Pani i Pana inną twardość. A ponieważ połówki mają taką samą wysokość, na środku łóżka nie zrobi nam się „dziura” ani nierówność. Do wielu zalet tego modelu można dodać także 10-letnią gwarancję, a więc jedną z najdłuższych, jaką można znaleźć pośród materaców – dłuższą ma już tylko seria Select.

Mamy już coś bardzo klasycznego, jednak nasi klienci lubią testować również trochę inne rozwiązania. Idealnym przykładem jest Original Visco z pianką termoplastyczną. To z kolei model dla tych, którzy nie boją się original viscopianek. Materace z pianek nadal mają u nas trochę niepochlebną opinię, ale zupełnie niesłusznie. Dziś poliuretany to materiały o bardzo dużej wytrzymałości i trwałości, tak samo stabilne, jak na przykład kieszonki. Nasi klienci są często zaskoczeni, jak wygodnie leży im się na takich modelach. Nie rzadko okazuje się, że znacznie wygodniej niż na kieszonkach. Dlaczego ? Zasada działania materaca z pianki jest nieco inna. Kiedy sprężyny dają podparcie punktowe, pianka może już zapewnić podparcie powierzchniowe, a więc znacznie lepiej rozłożyć ciężar na powierzchni. I właśnie dlatego daje nam takie odczucie komfortu.

Jednak Original Visco kryje w sobie aż 4 rodzaje pianek, aby idealnie wspierać ciało. Z trzech bloków piany wysokoelastycznej zbudowano trzon i jedną ze stron oraz boczki. Druga strona natomiast to warstwa termoplastycznej pianki reagującej na ciepło ciała. I to właśnie ten element wzbudza największe zainteresowanie. Po chwili leżenia na piance zaczynamy odczuwać mocne odprężenie, ponieważ przejmuje ona ciężar na siebie i tym samym poprawia krążenie krwi. Niektórzy określają je nawet jako lewitowanie, bo nie czujemy pod sobą nacisku, jak w przypadku klasycznych materaców. Mięśnie się rozluźniają a ciało odpoczywa. I to jest chyba tajemnica takiej popularności tego modelu – odprężenie, jakie czujemy, kiedy się na nim położymy.

Nie da się pisać o tym modelu, nie wspominając o jego wyjątkowym pokrowcu. Silverline Black zwraca na siebie uwagę przede wszystkim dość niespotykanym kolorem. Czerń nie jest zbyt popularna w materacach, a jednak okazuje się, że może się pięknie prezentować. W tym modelu widać idealnie szwedzkie wzornictwo i trochę artystyczne zacięcie producentów ze Skandynawii, którzy zawsze bardzo blisko współpracują ze światem projektantów i specjalistów od designu.

Original Visco to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy ważą do 80 kg. Model ma średnią miękkość, z tendencją do bycia bardziej miękkim niż twardym, z wiadomych względów – ma dawać odczucie ulgi. Chętnie kupują go pary, o przeciętnej wadze, ale także starsze osoby, dla których bardziej stabilne podłoże jest już za twarde. Ale na tym modelu spokojnie może spać również nastolatek, czy nawet ktoś, kto ma problemy z plecami i jest wrażliwy na ucisk – byle waga nie przekraczała 80 kg. Jeśli nie jesteście do końca pewni twardości, przywieziemy Wam modele testowe do Mielca lub Kolbuszowej, abyście mogli je sobie porównać.

Mamy już model miękki, średni, czas więc na trochę bardziej stabilne podłoże odpowiednie dla cięższych osób. Nasz wybór pada na model Original Multi, który jest jednym z najbardziej popularnych nie tylko z oferty original multifirmy Hilding, ale w ogóle. Materac wprawdzie klasyczny, ko kieszonkowy, jednak w nieco udoskonalonej formule. Sprężyny kieszonkowe, których w nim użyto, to tzw. multipocket. Ich średnica jest dwa razy mniejsza, niż w przypadku klasycznej sprężyny. Dzięki temu podparcie jest wygodniejsze, a ciężar lepiej rozłożony. Całość obłożono z jednej strony lateksem, a z drugiej wysokoelastyczną pianką. Model jest utwardzony w taki sposób, aby idealnie wspierał ciało o wadze powyżej 80 kg. Całość w pralnym – oczywiście – pokrowcu z dodatkiem aktywnego srebra wydłużającego świeżość.

Original Multi idealnie nadaje się jako podłoże dla cięższych osób i bardzo często wybierają go Panowie. Jednak to model na tyle uniwersalny, że nawet ktoś lżejszy, kto lubi twardsze materace, może się spokojnie wyspać na nim bardzo wygodnie. Często kupują go pary, w których Pan jest dość ciężki, a Pani, choć jest lżejsza, nie przeszkadza utwardzone podłoże.

Z materacem jest tak, że czasami trudno nam się zdecydować bez testowania. Dlatego teraz Kolbuszowa i Mielec znajduje się na naszym radarze – przywozimy do Was materace za darmo, a jeśli trudno Wam się zdecydować, chętnie zabierzemy ze sobą dwa lub trzy. Bez względu na to, jaką firmę czy zestaw wybierzecie, zawsze z chęcią Was odwiedzimy 🙂

Leave a Comment