Nowe modele łóżek Hilding już wkrótce w sprzedaży !

Na wiosnę 2018 Hilding odświeża swoją ofertę łóżek tapicerowanych i kontynentalnych. Już wkrótce w sprzedaży pojawią się zupełnie nowe modele. Po Targach Poznańskich podpatrujemy, czego można się spodziewać.

TYPOWO SKANDYNAWSKIE ROZWIĄZANIA, CZYLI FUNKCJONALNOŚĆ I ŚWIETNY DESIGN

Jedną z najważniejszych cech skandynawskich przedmiotów otaczających nas w domach jest połączenie piękna i funkcjonalności. Całość ma wyglądać pięknie, doskonale się prezentować i pozostawać cenowo w zasięgu każdego. Dokładnie takie cechy ma nowa kolekcja łóżek Hildinga. Firma do współpracy zaprosiła polską projektantkę Monikę Misiak-Kołsut, kryjącą się pod pseudonimem MoMi-Ko. W wyniku tej współpracy powstało 7 projektów, każdy z nich w nieco innym stylu, aby oferta była jak najszersza. Pojawiły się nawiązania do lat 50-tych i 60-tych, ale i całkiem współczesne rozwiązania. Kolekcja, mimo swojej różnorodności, jest bardzo spójna.

JAK WYGLĄDA NOWA KOLEKCJA ŁÓŻEK TAPICEROWANYCH ?

Preppy to pierwsza z propozycji, łóżko klasyczne, ale w nowoczesnym duchu. Idealnie nadaje się właściwie do każdej sypialni, w zależności od dodatków. Eclectic to już łóżko, które ma swój wyraźny charakter – i piękne nóżki ! Bardzo skandynawskie, nawiązuje do trendu łóżek na cienkich, drewnianych łóżkach, który powrócił jakiś czas temu. Ale najważniejszym elementem Eclectic jest chyba wezgłowie, które świetnie zamyka całość. Kolejna propozycja – Ladylike – to łóżko typowo kobiece. Wezgłowie jest jeszcze bardziej powiększone, doskonale współgra z nóżkami, tym razem w metalicznym kolorze. Glamour to kolejna propozycja do odważnych sypialni. Tutaj zdecydowanie króluje wezgłowie. Może być głównym elementem wnętrza, może też pięknie wpisać się w bardziej rozbudowaną stylizację. Można wybrać także bardziej minimalistyczne rozwiązanie – tak został zaprojektowany model Momiko. Prosty, z delikatnym wezgłowiem, na niższych nóżkach.

WIĘKSZA DOWOLNOŚĆ W DOBORZE ROZMIARÓW

O ile w poprzedniej kolekcji wymiary łóżek były ściśle określone, o tyle w tej są bardziej elastyczne. Można decydować na przykład o wysokości wezgłowia, czego poprzednio nie można było robić. A to właśnie wysokość wezgłowia jest tym elementem, który kupujący zmieniają najczęściej. Znacznie więcej zmian można wprowadzić w łóżkach typu kontynentalnego. Te modele są właściwie projektowane od początku. Wybierana jest baza, następnie wezgłowie, nóżki i oczywiście tkanina obiciowa. Można także wybrać odpowiedni materac.

hilding eclectic hilding ladylike hilding glamour hilding momiko

 

Leave a Comment