Nowości w ofercie Janpol.

Koniec 2015 roku przyniósł kilka nowości w ofercie marki Janpol (jeszcze do końca stycznia można je kupić w promocyjnej cenie !!!). Światło dzienne ujrzało aż sześć nowych modeli.

Erato – dla niezdecydowanych

Wiele osób zastanawia się nad wyborem materaca z lateksem lub pianką visco. Nie zawsze potrafimy zdecydować, który z nich jest wygodniejszy i bardziej komfortowy. Najlepszym rozwiązaniem byłoby więc mieć je obydwa. Na rynku nie ma zbyt wiele modeli, w których te materiały łączy się ze sobą w jednym materacu. I Erato jest właśnie odpowiedzią na takie zapotrzebowanie. Lateks DUO, który został w nim użyty, to dwa blaty połączone ze sobą już na etapie wulkanizacji – lateksu i visco. Korzyść jest oczywista – dzięki tak dokładnemu połączeniu materiały reagują szybciej i skuteczniej. Mamy więc sprężyste i jednocześnie delikatne podparcie. Nie jest zbyt miękko, ale też podłoże nie sprężynuje zbyt mocno. Jeszcze lepiej całość odpowiada na ruchy ciała dzięki użyciu jako bazy mniejszych kieszeni multipocket. Model klasyczny, ale z najlepszych materiałów i z użyciem wszystkich możliwych w takiej konstrukcji udoskonaleń.

Luna – kiedy jest gorąco

Lata mamy coraz bardziej gorące, co nocą bywa trochę uciążliwe. Okazuje się jednak, że materac może być pomocny w takiej sytuacji. A konkretnie jedna z nowoczesnych pian – Ocean Latex. Materiał składa się z mieszaniny lateksu, pianki wysokoelastycznej oraz cząstek żelu. Najważniejszą rolę odgrywa tutaj żel – pochłania bowiem nadmiar ciepła, dając odczucie chłodzenia. Dzięki temu nie tylko śpimy na przewiewnym materiale, jakim jest lateks, ale dodatkowo nasze ciało jest chłodzone. Propozycja idealnie sprawdza się w przypadku osób z nocnymi dusznościami, które latem często mają problemy z zasypianiem, spowodowane wysoką temperaturą. Klasyczna twardość jest idealna właściwie dla każdego, przeciętnego użytkownika.

Flora – prostota

Model z pianek są odpowiednie również dla osób o wyższej wadze. Jakość materiałów wysokoelastycznych sprawia, że bez obaw możemy kupić tego typu materace, nawet jeśli ważymy nieco więcej. Flora jest właśnie takim modelem. Prostym, bo to jedynie blok pianki wysokoelastycznej. Tutaj jakość zamknięta jest w samym materiale, profilowaniu i opakowaniu. Lekki, przewiewny, świetny do połączenia z każdym stelażem, a przy tym w naprawdę doskonałej cenie jak na tak dobrą jakość.

Aż sześć nowości w materacowej ofercie, ale to nie koniec, bo oprócz nich zadebiutowały również dwa łóżka continental.

nowe materace z janpola 2015

Leave a Comment