O firmie

—–

UWAGA: SALON PRZENIESIONY DO USTRZYK DOLNYCH 

Plac Chopina 10
38-700 Ustrzyki Dolne
tel. 694 860 999

——

TYLKO U NAS MOŻNA NEGOCJOWAĆ CENĘ – ZADZWOŃ !!!

Z przyjemnością, zapraszamy Państwa na zakupy w naszym sklepie. Staramy się aby produkty wybrane przez nas i oferowane Państwu, były najwyższej jakości. Wiemy że dobry sen, odprężenie i relaks, w życiu są jedną z ważniejszych sfer.

Wyróżnia nas przede wszystkim kameralna atmosfera – materac przed zakupem możecie Państwo testować do woli w przytulnym, cichym wnętrzu salonu. Bez pośpiechu i przez tak długi czas, jaki jest potrzebny do podjęcia najlepszej decyzji. Zależy nam na tym, aby każdy klient wyszedł od nas zadowolony.

Serdecznie witamy także Rodziców z Pociechami 🙂 – maluchy czują się u nas wyjątkowo swobodnie 🙂

Materace, łóżka oraz dodatki sypialniane w sklepie www.supermaterace.com.pl są wysokiej jakości, by usatysfakcjonować najbardziej wymagających klientów.

Posiadamy pełne towarowanie i większość produktów jest dostępna od ręki. Oferujemy profesjonalną obsługę, oraz doradztwo w wyborze. Wiemy, że dobry sen to sukces. Wyspani mogą więcej. Wypoczęte zrelaksowane ciało i umysł, to zdrowie, spokój i dłuższe życie.

Zapraszamy.

Salon stancjonarny Supermaterace  w Ustrzykach Dolnych jest czynny w godz:

Poniedziałek – Piątek od 10.00 do 18.00

kontakt tel.: +48 694 860 999

(w godz. od 10 do 18)

email: zakupy@supermaterace.com.pl

Mapka dojazdu do naszego salonu:


Wszystkim, którzy poszukują modeli rehabilitacyjnych, oferujemy materace Janpol, szczególnie polecane osobom obłożnie chorym i w trakcie rehabilitacji. Tworzymy pod indywidualne zamówienie całe zestawy przeznaczone dla osób chorych: od materaca, aż po poduszki i podkładki ochronne.

W naszym salonie w Ustrzykach Dolnych można także skorzystać ze specjalnej promocji na materace Hilding, które obowiązują jedynie w sklepie stacjonarnym. Każdy model zakupić można dużo taniej, informacje o aktualnych promocjach można znaleźć w zakładce „promocje” – pełna ekspozycja pozwala także na wypróbowanie każdego z oferowanych modeli.

Jesteśmy jedynym na Podkarpaciu, dystrybutorem włoskich materaców Magniflex. To najwyższa jakość i modele przeznaczone dla najbardziej wymagających. Użyto w nich pianek najwyższej jakości, a jej wyznacznikiem jest także 12-letnia gwarancja. Co ciekawe, żadnego z modeli tej firmy nie trzeba dobierać do wagi, ponieważ pianki idealnie znoszą każdy rodzaj obciążenia i dają super wygodne wsparcie każdemu. Firma z ponad 50-letnim stażem, znana na całym świecie.

Dla poszukujących designerskich łóżek przygotowaliśmy ekspozycję firmy New Concept. Polski producent łóżek tapicerowanych tworzy wyjątkowo piękne modele o szkieletowej konstrukcji. Można je więc dopasować idealnie do potrzeb, zmieniając na przykład długość czy szerokość. To doskonała cena i design na światowym poziomie, co stawia Concept w grupie jednego z najchętniej kupowanych u nas producentów.

Oprócz materaców, możecie Państwo obejrzeć także całą serię firmowych łóżek z litego drewna. Wykonywane specjalnie dla firmy Arkadia, cechują się wytrzymałością, stabilną konstrukcją, urokiem, ale przede wszystkim bardzo korzystną ceną.

Cena każdego z materaców i łóżek podlega negocjacji, co pozwala na uzyskanie bardzo korzystnych rabatów.

Zapraszamy do odwiedzenia nas bezpośrednio w salonie w Ustrzykach Dolnych lub na zakupy do sklepu internetowego.

Supermaterace – salon stacjonarny
Plac Chopina 10,  38-700 Ustrzyki Dolne
tel. 694 860 999

email: zakupy@supermaterace.com.pl

Regulamin sklepu dostępny w zakładce „Regulamin” – rozwijane menu „O firmie”.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

Akceptujemy następujące formy płatności: płatność gotówką, przelew na konto, płatność za pobraniem oraz płatność internetowa poprzez system Przelewy24. Wszystkie niezbędne do przelewu informacje są Państwu przekazywane w trakcie dokonywania zakupów w naszym sklepie internetowym.

W sklepie internetowym istnieje możliwość dokonania szybkiej płatności za pośrednictwem systemu Przelewy24.

karty obslugiwane w sklepie supermaterace

W salonie stacjonarnym istnieje możliwość dokonania płatności także kartą płatniczą.

Obsługujemy wszystkie typowe karty tego rodzaju: Visa, MasterCard, Diners Club, JCB oraz PolCard.

PRZESYŁKA

Zapraszamy do dokonywania zakupów w naszym salonie stacjonarnym, w zakładce „modele dostępne od ręki” można znaleźć pełen wykaz materaców, które znajdują się w naszym magazynie. Po dokonaniu zakupu można je od razu odebrać lub są dowożone gratis pod wskazany adres.

Wszystkie zamówienia spoza Ustrzyk Dolnych są wysyłane do Państwa za pośrednictwem firmy kurierskiej (materace dostępne od ręki wysyłamy w ciągu 24 godzin). Stan realizacji zamówienia oraz jego status można sprawdzić po zalogowaniu się na swoim koncie – zakładka logowanie w dolnej części strony „sklep”. Klienci, którzy dokonali zakupu bez opcji rejestracji, mogą uzyskać informację o stanie realizacji zamówienia pod numerem telefonu: 694 860 999