Promocja Hilding – kup materac i stelaż Select, tapicerowane łóżko zgarniesz za złotówkę !!!

Czas wakacji to okres, w którym pojawia się sporo promocji na łóżka i materace. W sierpniu firma Hilding zaserwowała nam naprawdę świetną promocję. Zasady są proste: Jeśli zakupisz podwójny materac Hilding z kolekcji Select i dwa stelaże Select, łóżko tapicerowane Ivy lub Iris dostaniesz za 1 zł.

To jedna z akcji promocyjnych, którą  możemy idealnie dopasowac do naszych potrzeb. Nie dostajemy gotowego zestawu, a sami możemy go stworzyć. W naszym sklepie przygotowaliśmy 50 zestawów promocyjnych, ale to nie wszystkie opcje, które można skompletować. Jest ich znacznie więcej. Jeśli chcecie swój zestaw skompletować samodzielnie, podpowiadamy jak to zrobić.

Z CZEGO POWINIEN SIĘ SKŁADAĆ MÓJ ZESTAW PROMOCYJNY, ABYM DOSTAŁ ŁÓŻKO ZA 1 ZŁ ?

Zasada jest nastepująca : Kup materac dwuosobowy z kolekcji Select + dwa stelaże Select, a łóżko dostaniesz za 1 zł. Jeśli więc rozglądacie się za materacem dla dwóch osób i jeszcze brakuje wam łóżka, to ta akcja jest stworzona specjalnie dla Was.

  • materac z kolekcji Select w rozmiarze 140, 160 lub 180×200 cm 

Kolekcja Select to wszystkie modele firmy, które mają w swojej nazwie Select np.: Select Fine, Select Multi itd. Do kolekcji Select zalicza się także model Vitamin, który firma zaprezentowała jako nowości kilka tygodni temu. Trzeba pamiętać o tym, aby model miał podwójny rozmiar, czyli 140, 160 lub 180 cm x200 cm – promocja jest przeznaczona dla materaców podwójnych.

promocja-hilding-na-lozka-tapicerowane

Dlaczego akurat Select ? To seria najbardziej luksusowa i o najwyższej jakości. Każdy z modeli w tej kolekcji ma 15 lat gwarancji, a więc przez taki czas minimum posłuży. To materiały najwyższej jakości, pokrowce ze świetnie przemyślanych tkanin – coś w sam raz dla pary, która chce kupić model super wygodny na lata.

W kolekcji Select Hilding każdy znajdzie coś dla siebie. Na pewno na szczególną uwagę zasługują modele zbudowane z pianek. Wiele osób ma jeszcze niezbyt pozytywny stosunek do modeli piankowych. Obawiamy się kilku rzeczy. Po pierwsze, czy taki materac będzie odpowiednio wytrzymały, czy po kilku miesiącach nie stworzy się nam na środku niewygodny dołek, czy z materaca nie zacznie się sypać gąbka. Obawy zupełnie zrozumiałe, biorąc pod uwagę to, że przez wiele lat mieliśmy do czynienia z „gąbkowymi” materacami, które tak właśnie się zachowywały. Dziś jednak rzadko który materac jest wykonany z jednej tylko warstwy pianki, a każda z nich to pianki wysokoelastyczne, czyli takie z bardzo mocno przedłużoną trwałością. Takie pianki pierwotnie powstawały jako oferta dla tapicerów, którzy zastępowali nimi właśnie sprężyny w sofach czy krzesłach. Dziś pianki wysokoelastyczne to materiały najwyższej jakości, a w serii Select Hildinga każdy model zachowa pierwotny kształt minimum 15 lat, a zazwyczaj jest to dużo dłuższy czas – chyba, że zjeżdżamy na materacu po schodach 😉 Jednocześnie taka pianka wcale nie musi być twarda – ma wysoki stopień sprężystości i elastyczności. W ofercie Select Hilding ( a jest to 8 modeli ) są i takie super miękkie – jak Select Visco, jak i te twardsze, jak na przykład Select Multi.

Jeśli jednak nie bardzo mimo wszystko ufacie modelom piankowym, Hilding oferuje wam także dwa fajne modele kieszeniowe: twardszy Select Multi oraz bardziej miękki Select Fine.

No i oczywiście – jak na luksusową kolekcję przystało – są jeszcze modele z najbardziej nowoczesnymi rozwiązaniami. Do tej grupy należą: Select Air ( tutaj nowinką są plastikowe sprężyny umieszczone w piance, a więc próba odmłodzenia klasycznej sprężynowej konstrukcji) oraz wyjątkowy, ekologiczny model Vitami, który też jest wariacją na temat sprężyn. Tym razem jednak są one wykonane z pianki wysokoelastycznej. A całośc opakowana w pokrowiec wypełniony kapsułkami z witaminami. Ciekawe rozwiązanie, prawda ?

To zresztą jedna z cech Hilding – próba nawiązywania do tradycji materaców sprężynowych przy jednoczesnym wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań i nowych materiałów.

  • dwa stelaże z kolekcji Select Hildinga lub dwa stelaże Family Lift

Tu do wyboru cztery modele: Select Classic, Select Expert oraz Select Moto lub Family Lift.  Jeśli na przykład kupujecie materac o rozmiarze 160×200 cm, wystarczy wybrać dwa stelaże o rozmiarze 80×200 każdy.

Stelaże z kolekcji Select to trzy rodzaje:

typowy sprężynowy model – Czym różni się od innych stelaży elastycznych ? Przede wszystkim ilością listewek, których jest ponad 40. Podparcie materaca jest niezwykle ważne, bo po pierwsze zapobiega odkształceniom (znacie to na pewno – kiedy przewrócicie materac, który leżał na sztywnym stelażu, na powierzchni materaca od spodu robią się góry i doliny). W Selectach odległości między szczebelkami są zminimalizowane, aby zapobiec takim odkształceniom. Gęsty elastyczny stelaż przejmuje ciężar, co przedłuża materacowi życie. W środkowej części możecie sobie regulowac twardość. co też wpływa na wygodę.

stelaż z regulacją ręczną podgłówka i podnóżka – wygodne, jeśli lubicie czytać lub puchną wam nogi – wystarczy ustawić wysokość i gotowe.

stelaż elektryczny  – najbardziej wypasiony model, który daje możliwość wyboru wielu pozycji – coś dla leniuchów 😉

Oprócz modeli Select możecie wybrać też stelaż Family Lift. To model przeznaczony do korzystania ze skrzyni, którą możecie dodatkowo umieścić pod łóżkiem. Podnosi się leciutko, bo ma wsparcie siłowników gazowych. Trzeba jednak pamiętać, że w zestawie promocyjnym nie ma skrzyni na pościel. Jesli chcecie z niej skorzystać, trzeba ją dokupić w normalnej cenie. Nie ma jednak takiej konieczności, bo pod łóżkiem możecie schować na przykład pudełka z drobiazgami.

  • i przyszedł czas na najmilszy element, czyli łóżko tapicerowane Hilding za złotówkę

Tu można wybierać pomiędzy dwoma bardzo klasycznymi modelami czyli Iris lub Ivy. Na pierwszy rzut oka zupełnie się od siebie nie różnią, tym bardziej że tkaniny obiciowe są takie same. Kiedy jednak im się przyjrzycie, zauważycie niewielką różnicę w kształcie wezgłowia. W Iris wezgłowie jest takiej samej grubości na całej wysokości. To jakby gruby prostokąt drewna. Ivy natomiast wezgłowie u góry ma delikatnie ścięte, a więc jest troszkę cieńsze u góry niż u dołu. Różnica niewielka, jednak wielu osobom zależy, aby ich łóżko miało idealnie geometryczny kształt – najmodniejszy w ostatnich sezonach, taki jak w Iris.

Wybór tkaniny obiciowej zalezy już od was, a jest ich całkiem sporo. Grubo tkane materiały, przypominające len, materiały o strukturze skóry itd. Mnóstwo opcji do wyboru. Dokładniej opisujemy je w tym poście.

Do łóżek, już we własnym zakresie, możecie jeszcze dokupić płaskie nóżki, które dopełaniają całości.

Jak widać to spora okazja, jeśli akurat zamierzacie kupić sobie i łóżko i materac – oszczędzacie ponad 1000 złotych, a to sporo. Zapraszamy do skorzystania z promocji. Jeśli macie jakieś pytania, problemy ze skomponowaniem własnego zestawu, lub po prostu chcecie się czegoś dowiedzieć, zapraszamy do kontaktu – czekamy na wasze maile i telefony.

Leave a Comment