Sędziszów, Ropczyce, Dębica – na trasie z materacem…

Bardzo dużo jeździmy po Podkarpaciu i odwiedzamy Was często w Waszych domach. Cały czas trwa nasza akcja promocyjna z darmowych dowozem, a teraz także Sędziszów, Ropczyce i Dębica mogą z niego skorzystać. Nasze materace dowozimy w ekspresowym tempie, a jeśli ktoś nie może się zdecydować na jeden konkretny model, bardzo chętnie zabieramy ze sobą więcej – do potestowania w domu. Wystarczy zadzwonić, a zjawimy się u Was z darmową dostawą o odpowiadającej Wam porze.

Teraz szczególnie gorąco polecamy dwie grupy naszych produktów, bo tylko na Podkarpaciu obniżyliśmy dość mocno ich cenę.

Modele Magniflex  – to jedna z tch grup materaców, której przyglądamy się zawsze z wielką ciekawością, bo włoski producent nie przestaje nas zaskakiwać. Przede wszystkim jakością i ciekawymi pomysłami. O Magniflexie więcej pisaliśmy już w jednym z naszych poprzednich postów, warto jednak przyjrzeć się im bliżej. Zwłaszcza, że teraz możecie je kupić w salonie w Rzeszowie 25% taniej – lub jeśli z nimi do Was pojedziemy.

Magniflex jest firmą włoską, która postawiła zdecydowanie na jakość. Właściwie nie spotkamy tutaj nic innego, jak tylko najbardziej nowoczesne technologie. Co ciekawe, konstrukcje są zbudowane w taki sposób i z takich materiałów, że nie ma zupełnie potrzeby dobierania twardości. To więc zupełna nowość i chyba marzenie zarówno każdego kupującego jak i sprzedającego, aby znaleźć właśnie taki model, idealny dla wszystkich. Elisosoft i Elioform – pianki zupełnie inne od wszystkich, bo modyfikowane już na poziomie komórek. Mogą one mieć kształt wrzecion czy otwartych komórek – całość niezwykle bardzo starannie dobierana w taki sposób, aby materac idealnie przylegał do ciała.

No i w przypadku Magniflexa, niezwykle ważne jest też samo opakowanie, które zachwyca nie tylko urokiem, ale również – co już pewnie nie zaskakuje 😉 – zaawansowaniem technologicznym. Szczególnie ciekawe są modele w pokrowcu Outlast. Jest to tkanina, która przeniknęła do świata materaców z głębin laboratoriów. Budowana z włókna, w którym znajdują mikrocząsteczki wosku reagującego na ciepło -dzięki temu ciało ma taką samą temperaturę podczas snu.

Teraz model Magniflex 25% taniej, dla wszystkich którzy odwiedzą nas w salonie.

Druga grupa produktów, którą szczególnie polecamy, to łóżka polskiej firmy New Concept. Dzięki starannie przemyślanemu designowi, mogą spokojnie konkurować z zagranicznymi producentami. Konstrukcja szkieletowa pozwala dopasować je właściwie do każdej sypialni – łóżko może być skrócone albo wydłużone. Może również być znacznie większe niż standardowe. To świetna wiadomość dla wszystkich, którzy potrzebują trochę nietypowego modelu.

Modele Concept zdobywają taką popularność ze względu na ogromną różnorodność stylów, w jakich są zaprezentowane. Jedne są bardzo klasyczne i eleganckie, inne natomiast bardzo minimalistyczne i idealne do sypialni z nowoczesnym zacięciem. To, co jednak nasi klienci doceniają najbardziej, to ogromna ilość tkanin obiciowych, których jest ponad 200. A każda z nich nieco inna, paleta barw oszałamia, a to pozwala wykorzystać łóżko jako jeden z elementów dekoracyjnych sypialni.

Każdy, kto odwiedzi nas w salonie do końca maja, może zyskać 5% rabatu na wszystkie modele. Teraz także każde z łóżek, które kupi klient z Podkarpacia, a więc także  z Ropczyc, Dębicy czy Sędziszowa, dowieziemy na miejsce i zmontujemy – także gratis. Pozostaje Wam więc jedynie wybrać model oraz tkaninę obiciową i gotowe. Jedziemy na zachód 🙂

materace sedziszow debica ropczyce 1

Leave a Comment