Sypialnia w rustykalnym stylu – 20 inspirujących wnętrz.

Styl rustykalny podbija świat. A sypialnia jest jednym z takich pomieszczeń, w których sprawdza się genialnie. Styl rustykalny ma wiele twarzy: elementy pochodzące z natury, trochę vintage, shabby chic, dziewczęcy romantyzm, a nawet minimalizm, z którym raczej rzadko się kojarzy.

Jedno jednak łączy te wszystkie elementy – niezwykła przytulność, nawet jeśli gdzieniegdzie pojawiają się w połączeniu z industrialnym stylem.

Jak można by krótko opisać rustykalną sypialnię ? Najważniejsza jest baza, a więc podłogi i ściany, na których bez wątpienia króluje drewno – raczej w naturalnym kolorze, choć chętnie jest malowane na biało i postarzane. Trochę futer, kratka ( w tym sezonie wraca do łask), w połaczeniu z lekkimi i zwiewnymi materiałami. Świetnie sprawdza się także kamień, a w każdej właściwie sypialni w takim stylu można zauważyć przedmioty vintage.

Kolory, zestawienia ? Wszystko zależy już tylko od naszej wyobraźni. Zainspirujcie się tym, co dla was wyszukaliśmy !!!

rustykalna sypialnia 1rustykalna sypialnia 2rustykalna sypialnia 3rustykalna sypialnia 4rustykalna sypialnia 5rustykalna sypialnia 6rustykalna sypialnia 7rustykalna sypialnia 8rustykalna sypialnia 9rustykalna sypialnia 10rustykalna sypialnia 11rustykalna sypialnia 12rustykalna sypialnia 13rustykalna sypialnia 14rustykalna sypialnia 15rustykalna sypialnia 16rustykalna sypialnia 17rustykalna sypialnia 18rustykalna sypialnia 19rustykalna sypialnia 20

 

A więcej pięknych inspiracji znajdziecie na przykład na houzz.com.

Leave a Comment