Sypialnie najdroższych i najbardziej luksusowych hoteli świata.

Najbardziej luksusowe i najdroższe hotele świata – w sam raz na wakacyjny urlop 🙂 Jak wyglądają ich sypialnie ? Zaglądamy do środka z ciekawością.

1. Emirates Palace – Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Jeden z najbardziej okazałych hoteli świata, oferujący gościom do wyboru 394 pokoje i prywatną marinę. Apartamenty, w których wykorzystano najnowsze zdobycze technologii połączone z tradycją arabską, to luksus dla najbogatszych.

palac emiratow abu dhabi 2 palac emiratow abu dhabi 3 palac emiratow abu dhabi 4

2. Four Seasons Hotel – Nowy York, USA

Położony w sercu Nowego Yorku i urządzony z myślą o najbardziej wymagających klientach. Luksusowe poduszki pokryte XVIII-wiecznym jedwabiem, wyposażona w tysiące książek biblioteka  i zapierający dech w piersiach widok na miasto to tylko niektóre z atrakcji.

hotel four seasons nowy jork 1 hotel four seasons nowy jork 2 hotel four seasons nowy jork 3

3. Mardan Palace Hotel – Antalya, Turcja

Własność rosyjskiego milionera, co zresztą widać po rozmachu – hotel posiada największy w rejonie Morza Śródziemnego basen, który może pomieścić ponad 1000 gości. A do dyspozycji każdego z mieszkaców osobisty lokaj 🙂

hotel mardan 1 hotel mardan 2 hotel mardan 3

 5. Laucala Island Resort – Fidżi

Niesamowita rajska wyspa, która należy do właściciela marki Red Bull. Podzielona na 25 pięć luksusowych willi, z których każda ma własną plażę – spełnione marzenie o bezludnej wyspie 😉

wyspa laucala hotel 1 wyspa laucala hotel 2 wyspa laucala hotel 3

Leave a Comment