Szkolna promocja Hilding – stelaż do skrzyni za złotówkę.

W sierpniu Hilding przygotował dla Was takż drugą świetną promocję „Stelaż za złotówkę”. Jej zasady są proste. Kupujecie pojedyncze łóżko tapicerowane Iris lub Ivy z materacem z kolekcji Family lub Original, a podnoszony stelaż do skrzyni dostajecie za 1 zł.

Zestaw możecie skompletować samodzielnie, a w jego skład powinny wchodzić:

– łóżko tapicerowane Hilding Ivy lub Hilding Iris w rozmiarze 90×200 lub 120×200 cm

Promocja jest przeznaczona dla osób, które szukają modelu jednoosobowego, stąd ograniczenie dotyczące rozmiaru. A do wyboru jedno z dwóch najbardziej popularnych łóżek Hilding. Ivy to model najbardziej podstawowy – klasyczny, o prostej formie. Jego największą zaletą jest trwałość i bardzo duzy wybór tkanin obiciowych. Możecie wybrać klasyczne skóropoodobne obicie, przez cała gamę materiałów – jak my je nazywamy – garniturkowych, ale także grubo plecione, typu len, aż po nowoczesne obicie z kolorymi nadrukami. Wybór jest spory. Takie same tkaniny można dobrać do Iris – to łóżko jest już nieco większe, o prostej i geometrycznej formie, która idealnie sprawdzi się w minimalistycznych wnętrzach. Duży plus obydwu modeli to możliwość zamontowania skrzyni na pościel – ta jednak nie wchodzi w skład zestawu, trzeba ją więc dokupić w regularnej cenie.

– materac Hilding z kolekcji Family lub Original w rozmiarze 90×200 lub 120×200 cm

Tapicerowane modele Ivy i Iris to ramy, a więc trzeba pomyśleć także o materacu. Tu Hilding idzie nam w swojej promocji na rękę, bo mamy do wyboru kilkanaście bardzo różnych materaców. Można wybierać spośród dwóch kolekcji:

kolekcja Family – najbardziej podstawowa i ekonomiczna linia. To modele rzeczywiście rodzinne. W doskonałej cenie można kupić materac wysokiej jakości o 5-letniej gwarancji. Jeśli przyjrzeć się bliżej, to kilka z nich można by nawet dopasować do poszczególnych członków rodziny. Tata na pewno dobrze wyśpi się na Family Strong – to utwardzony filcem i wysokoelastyczną pianką. Inny model idealny dla kogoś o wyższej wadze, to Family Dynamic. Ten z kolei zbudowany jest jedynie z pianek, a więc propozycja dla tych, którzy wolą modele piankowe. Dla Mamy Hilding przygotował modele nieco bardziej miękkie: Family Mild i Flexi. Jeśli wolicie coś pośredniego, to Anatomy idealnie się do tego nadaje. Dzieciaki natomiast doskonale wyśpią sie na Anatomy, który pomyślany jest tak, aby promować zdrową sylwetkę snu.

Kolekcja Family to świetne połączenie jakości i ceny – bez ekstrawagancji – po prostu pożądne, trwałe, zdrowe i wygodne modele, na które może sobie pozwolić każda rodzina.

kolekcja Original – to pośrednia kolekcja między Family, a Select. Wciąż mamy dobrą cenę, jednak już tutaj pojawiają się nowoczesne materiały, jak na przykład pianka termoelastyczna. Bardziej spostrzegawczy na pewno zauważą, że niektóre nazwy są podobne: Family Mild -> Original Mild itd. I rzeczywiście. W modelach Hildinga niektóre konstrukcje się pokrywają. Jaka jest więc różnica ? Czasami to po prostu ilość materiału, którą zużywa się do produkcji droższego modelu z kolekcji Original. W Family warstwa lateksu czy pianki może być 3-centymetrowa, w Original będą to już 4 cm. I to podnosi cenę danego modelu.

W Originalach możemy już znaleźć piankę termoelastyczną, ciekawe cięcia pianek, a więc trochę więcej innowacyjnych rozwiązań. Cała kolekcja ma już 10 lat gwarancji, a więc sporo – w sam raz na kilkanaście lat typowego użytkowania materaca.

Po zakupieniu takiego zestawu, a więc łóżka i materaca, dostajecie od nas w prezencie stelaż Family Lift do skrzyni.

Co jest w nim takiego wyjątkowego ? To dość ciekawy model, rzeczywiście wyjątkowy na rynku. Zbudowany jak klasyczne stelaże, a więc elastyczne listwy i regulacja twardości w środkowej części. Wyjątkowy jest sposób podnoszenia stelaża, bo jest on przeznaczony do skrzyni, znajdującej się pod łóżkiem. Podnosi się leciutko i delikatnie dzięki wsparciu gazowych siłowników. Bez trudu można więc schować w skrzyni pościel, co zajmuje kilka chwil.

Takie rozwiązanie jest idealne, jeśli poszukujecie łóżka z pojemnikiem na pościel. Pod Ivy i pod Iris – jak zresztą pod wszystkimi łózkami tapicerowanymi Hildinga z wyjątkiem Aster – można umieścić pojemnik. Może zresztą służyć nie tylko jako schowek na pościel, ale na przykład jako sejf 😉 Trzeba jednak pamiętać o tym, że skrzynia nie jest częścią zestawu i konieczne jest jej dokupienie we własnym zakresie.

Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości, czekamy na Wasze telefony i maile.

promocja-hilding-lozka

Leave a Comment