Termoplastyczne materace Janpol dla chorych – ranking popularności.

W przypadku opieki nad osobą obłożnie chorą, niezwykle ważne jest zapobieganie odleżynom, co pozwala zachować jego sprawność i wyeliminować ryzyko poważnych powikłań związanych z ciągłym przebywaniem w łóżku.

Jednym z materiałów, używanych w materacach, które ułatwiają to zadanie, jest pianka visco. Firma Janpol jest jednym z głównym producentów, zaopatrujących szpitale i ośrodki opieki w materace przeciwodleżynowe (model można zamówić także u nas),  a w tym także takie zbudowane z tej pianki. Dzięki ich zastosowaniu możliwe jest zmienuejszenie ucisku na ciało i poprawienie krążenia krwi. Dlatego tego typu produkty są bardzo często wykorzystywane jako podkład do leżenia dla chorych.

Mnogość modeli może stworzyć pewne problemy z wybraniem właściwiego materaca. Oprócz własnej oceny, warto więc także sprawdzić, które modele cieszą się największą popularnością. Na podstawie ilości zakupów w naszym sklepie oraz popularności wg największej polskiej porównywarki cenowej, stworzylismy dla Państwa zestawienie, które pokazuje, jakie modele dostępne w naszym sklepie cieszą się największym powodzeniem.

Popularność Budowa Materac rehabilitacyjny przebadany Rekomendacje Stawka VAT 8% Gwarancja Pokrowiec medyczny Cena
Dejmos pianka termoelastyczna i wysokoelastyczna tak Centrum Rehabilitacji Repty tak 2 lata Medicott, Sensolution Od 1073 zł
Aurora pianka termoelastyczna i wysokoelastyczna nie nie 2 lata Medicott, Sensolution Od 1119 zł
Harmonia pianka termoelastyczna i lateks nie nie 2 lata Medicott, Sensolution Od 1149 zł
Posejdon pianka termoelastyczna i lateks nie nie 2 lata Medicott, Sensolution Od 1484 zł
Forte kieszeniowy z pianką termoelastyczną nie nie 10 lat Medicott, Sensolution Od 1603 zł

 

Leave a Comment