Testuj modele Janpol w salonie w Rzeszowie i negocjuj najlepszą cenę !!!

Mapa supermaterace

Okres przedświąteczny to czas, kiedy zawsze sporo się dzieje w naszym sklepie stacjonarnym w Rzeszowie. Proponujemy Wam wiele różnych atrakcyjnych promocji – aktualne informacje znajdziecie w zakładce o firmie.

Dziś jednak trochę więcej o modelach materaców Janpol, które można testować w salonie. Na pewno warto nas odwiedzić i negocjować cenę – gwarantujemy, że będzie najniższa nie tylko w Rzeszowie, ale i w całym regionie !!!

Wiele osób, zanim zdecyduje się na zakup, woli jednak mimo wszystko poleżeć na materacu. W magazynie mamy zawsze spory zapas modeli Janpola, a przed świętami zawsze jest ich znacznie więcej. Na wszystkich materacach Janpol, które w są dostępne od ręki w naszym sklepie internetowym, możecie się położyć, obejrzeć dokładnie ich wnętrze, pokrowce i osobiście potestować.

Największą popularnością, jeśli chodzi o osoby odwiedzające nas w salonie cieszy się kilka modeli:

  • Erebu – to materac dość twardy i zazwyczaj wybierany przez Panów, którzy ważą trochę więcej. Jeśli ktoś poszukuje dobrego, twardego modelu Janpol z wkładem kokosowym, to zdecydowanie polecamy właśnie Erebu. Sporo osób jest też zainteresowanych tym, że znaleźć w nim można nie tylko kokosowe włókno, ale i końskie włosie. Pojawiają się pytania, czy rzeczywiście jest ono bezpiecznym materiałem i czy nie uczula. Dziś raczej rzadko się je spotyka, choć fala powrotu do materiałów ekologicznych także porzywróciła ten klasyczny wkład materacowy do łask. Końskie włosie jest jak najbardziej bezpieczne, pod jednym jednak warunkiem: musi być doskonale oczyszczone. Dementujemy też plotki, że we wkładzie znajduje się końska sierść 🙂 Taki materiał, używany we wkładach, to tylko i wyłącznie włos z grzywy, który też zresztą pozyskuje się jedynie od specjalnie w tym celu hodowanych ras. Surowce Janpol sąpod tym względem zupełnie bezpieczne i wysokiej jakości, więc nie ma obaw, aby wywoływały uczulenia, co zresztą też sama firma podkreśla;
  • Wenus – tutaj nasi klienci z Rzeszowa i okolic mogą testować aż trzy twardości. To jednak nie jedyna zaleta tego modelu. Warto też podkreślić dość niską cenę i oraz to, że Wenus ma pozytywną opinię Centrum Rehabilitacji REPTY. To typowy, niedrogi model kieszonkowy, ale z wprowadzonymi udoskonaleniami, charakterystycznymi dla bardziej zaawansowanych technologii.
  • Demeter – to materac dla zwolenników modeli lateksowych. W salonie można obejrzeć go nie tylko w klasycznym pokrowcu jerseyowym, ale także w Smartcell Clima, który teraz wszyscy nasi klienci dostają za darmo w ramach świątecznej promocji. Demeter to wysokiej jakości lateks, który szczególnie przypada do gustu młodszym testującym. Początkowo są trochę nieufni, a nawet lekko zdziwieni, kiedy okazuje się, jak bardzo wygodna jest taka pianka. Mozna od razu położyć się także na poduszkach lateksowych dodawanych do Demeter Janpola w ramach świątecznej akcji „Zimą ceny spadają”;
  • Andromeda i Afrodyta – to kieszonkowe modele Janpola dla zwolenników raczej klasycznych konstrukcji. Te bardzo chętnie są testowane przez osoby mające problemy z kręgosłupem – zwłaszcza Andromeda. Dlaczego ? Ma wkład z mniejszych kieszonek multipocket, które są jeszcze wygodniejsze i lepiej dopasowują się do kształtu ciała, a więc także dokładniej wspierają kręgosłup. Poza tym na kieszonkach ułożony jest elastyczny i sprężysty lateks. Afrodyta ma podobną budowę, z tym, że środek to większe, klasyczne kieszonki.

To oczywiście tylko kilka modeli materaców Janpol, które nasi klienci testują najchętniej. Każdy materac, który w sklepie internetowym jest dostępny od ręki, można testować do woli. Chętnie opowiadamy o tym, co kryje się w środku, podpowiadamy i prezentujemy modele idealnie dopasowane do potrzeb. Oczywiście każdą cenę tradycyjnie można negocjować, więc warto wybrać się do nas osobiście. Zapraszamy serdecznie do dużego, ale przytulnego salonu na Bałuckiego 14 🙂

Leave a Comment