Trwa promocja na materace prozdrowotne z kolekcji Hilding !

Przypominamy o doskonałej okazji na zakup zestawu firmy Hilding. Teraz prozdrowotne modele tej firmy w zestawie z jednym ze stelaży można kupić nawet 250 zł taniej.

W skład zestawu powinien wejść jeden z materaców Hildinga z prozdrowotnej kolekcji –

  • Salsa – twardszy materac z pianką visco (memory) (jeśli ktoś chce zrelaksować ciało i mięśnie, ale nie za bardzo lubi miękkie podłoże do spania);
  • Rumba – bardziej miękki materac z pianką visco (dzieci i osoby lubiące miękkie materace);
  • Zumba – nietypowy model zbudowany z pianki HR i memory. Dość twardy, więc sprawdzi się u cięższych osób – można go stosować w przypadku problemów z kręgosłupem;
  • Makarena – model, który można nazwać czymś pomiędzy pianką, a sprężyną. W środku ze sprężynami multipocket, a więc mniejszymi, które lepiej dopasowują się do ciała. W praktyce materac nie „sprężynuje” tak mocno, jak klasyczny. Jest też lekko „wypychający”, co świetnie się sprawdza przy problemach z kręgosłupem. Jednak cała tajemnica wyjątkowości tej konstrukcji kryje się w tym, że po jednej stronie umieszczony jest lateks, po drugiej natomiast pianka visco. Ich wysokie warstwy sprawiają, że trudno rozpoznać, że to model ze sprężynami. Jest niezwykle wygodny, średnio twardy. Można go wziąć pod uwagę i wtedy, kiedy ma się problemy z kręgosłupem, ale i jeśli jest potrzebne podłoże odprężające mięśnie. Wystarczy zmienić stronę materaca.
  • Pasodoble – klasyczny, mocno utwardzony materac z kokosem. Ma jedną przwwagę nad innymi konstrukcjami: na kokosie położona jest pianka, która go zmiękcza. W efekcie materac nie jest deskowato twardy, a przyjemny w odczuwaniu (nadal jednak mocno wspiera ciało)

Zestaw uzupełni jeden ze stelaży z dwóch kolekcji: ekonomicznej Family oraz luksusowej Select. Może się pojawić pytanie, jaka jest między nimi różnica. Od strony sposobu działania – żadna. Działają w bardzo podobny sposób. W stelażach kolekcji Select jest dużo więcej listewek. Jeśli więc ktoś ma bardzo delikatny materac, zazwyczaj wybiera model z kolekcji Select. Seria Family to z kolei mniej listewek z większym prześwitem między nimi. To jednak model, który doskonale nadaje się do położenia pod zdecydowaną większośc materaców.

Mamy do wyboru 3 typy stelaży w Hildingu:

Classic – to klasyczne stelaże elastyczne, które są zbudowane z ramy i listewek umieszczonych w ruchomych, kauczukowych uchwytach;

Expert – stelaże regulowane ręcznie – możemy ustawić w kilku pozycjach nogi i głowę;

Moto – stelaże regulowane elektrycznie na pilota. Warto o nich pomyśleć, jeśli materac jest przeznaczony dla chorej osoby.

Jeśli kupujecie rozmiar pojedynczy (do 120/200) otrzymujecie rabat 150 zł, przy zestawach w większych rozmiarach – 250 zł ! Warto skorzystac z takiej promocji !!!

materace-hildinga-prozdrowotne-promocja

 

Leave a Comment