do montażu

Stelaż Janpol Arkadia II – do łóżek z niską burtą.

Model Arkadia II został stworzony specjalnie z myślą o łóżkach z bardzo niską burtą. Standardowe stelaże mogą powodować wysuwanie się materaca poza krawędzie łóżka.

Stelaż składa się z 28 drewnianych listew, między którymi zostawiono 3-centymetrowe odstępy, aby materac był dobrze wentylowany od spodu. Listewki umieszczono w elastycznych bazach, dzięki czemu sprężynująca konstrukcja może być łączona z każdym typem materaca.

Regulacja twardości środka stelaża Arkadia I podnosi komfort użytkowania i pozwala na równomierne rozłożenie ciężaru na całej powierzchni.
Stelaż o wysokości około 7 centymetrów składa się z 28 listew wykonanych z drewna brzozowego. 3-centymetrowe odstępy wspomagają wentylację spodu materaca. Listewki umieszczono w elastycznych uchwytach, dzięki czemu powstał sprężynujący stelaż, który można łączyć z każdym rodzajem materaca.

Stelaż Janpol Patria I – elastyczny i sprężynujący.

Na konstrukcję stelaża Patria II składa się 15 drewnianych listew. Listwy zamocowano w elastycznych, trwałych uchwytach, dzięki czemu stelaż pracuje, delikatnie się uginając. Odstępy między nimi o szerokości około 6,5 centymetra wspomagają wentylację spodu materaca.

Stelaż Janpol Patria II – do łóżek z niską burtą.

Niski stelaż Patria II jest rozwiązaniem polecanym do łóżek o niskiej burcie. Standardowe stelaże są zazwyczaj za wysokie i powodują wysuwanie się materaca poza łóżko.

Patria zbudowana jest z 15 drewnianych listew, które umieszczono w sprężynujących uchwytach. Dzięki temu lepiej dopasowuje się do ciała. 6,5- centymetrowe odstępy między listewkami zapewniają dobrą wentylację całego materaca.