Wybierz materac w komplecie – przywieziemy go do Sanoka i Leska gratis.

Kompletowanie zestawów dla najbardziej wymagających to nasz chleb powszedni, a więc znamy się na tym jak mało kto. Składamy dla Was w zestawy wszystko ze wszystkim 😉 Warto do nas zadzwonić, bo pomożemy wybrać takie zestawienie, które spełni wszystkie Wasze wymagania. A teraz w wiosennej promocji każdy materac lub łóżko do Sanoka i Leska zawozimy całkiem za darmo. Jeśli nie możecie się zdecydować na jeden model, przywieziemy dwa lub trzy, aby ułatwić Wam wybór. Lesko i Sanok czeka więc całkiem fajna promocja, a naszym klientom z tamtych okolic polecamy dzisiaj szczególnie zestawy. Jak taki zestaw skompletować ? Kilka przykładowych już dla Was zrobiliśmy, jednak napiszemy trochę więcej o tym, co powinno się w nim znaleźć, aby spało nam się wygodnie przez lata.

Dobrze skompletowany zestaw, to przede wszystkim trzy podstawowe elementy:

łóżko – oczywiście 🙂 To, jakie wybierzemy, zależy już tylko do nas. Jeśli wybieramy model obijany tkaniną, warto zwrócić uwagę na jej jakość. Zawsze tego typu modele są trochę bardziej narażone na powstawanie plam. Tkanina powinna być wytrzymała i jak najłatwiejsza w czyszczeniu. Dzięki temu będziemy mogli łatwo usunąć z niej plamy. Zwróćmy też uwagę na jej gramaturę – im grubszy materiał, a więc wyższa gramatura, tym materiał jest bardziej wytrzymały. Jeśli mamy w domu koty, warto zastanowić się nad wyborem grubszego szenilu, który znacznie lepiej zniesie kocie drapanie niż na przykład eko-skóra.

Jeśli decydujemy się na model z drewna, warto wybrać takie z litego materiału. Będzie bardziej wytrzymałe i odporne na zarysowania. Warto też pamiętać, że na przykład świerk czy sosna są nieco bardziej miękkie niż na przykład dąb czy buk

stelaż – jeden z najważniejszych elementów łóżka, który odpowiada za wygodę i trwałość materaca. Czasami zupełnie ignorujemy ten element, zupełnie niesłusznie, bo jest bardzo ważny. Stelaż spełnia jedno niezwykle ważne zadanie – przejmuje ciężar z materaca i w ten sposób wydłuża jego trwałość. Ważna jest nie tylko sama jego obecność, ale to w jaki sposób jest zbudowany. Najlepszą i najbardziej efektywną wersją są modele elastyczne, a więc takie, w których listewki trochę się uginają. Dziś nie są to już konstrukcje drogie, więc warto pomyśleć o takim właśnie rozwiązaniu. Zwłaszcza, jeśli kupujemy materac droższy. Większość producentów zaleca w takim wypadku używanie właśnie elastycznego podkładu, a czasami niekiedy reklamacje nie są uwzględniane właśnie ze względu na niewłaściwie podparcie, które dają stelaże sztywne. Stelaż z regulacją daje też możliwość wyregulowania delikatnie twardości materaca, a można oczywiście wybrać także droższe wersje, które mają regulowaną wysokość podgłówka czy podnóżka.

– materac

Na ten temat można by napisać cała encyklopedię 🙂 Modeli jest tak wiele, że nierzadko nasi klienci trochę się w nich gubią. Dlatego bardzo polecamy nasze artykuły na blogi, dzięki którym można trochę więcej dowiedzieć się na ich temat. Oczywiście zawsze z przyjemnością odpowiadamy na wszystkie Wasze pytania, jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości.

Generalnie powinno się wziąć pod uwagę, przy wybieraniu materaca, swoją wagę i preferencje. Te dwa elementy zazwyczaj najlepiej pozwalają dobrać modele. Dziś technologia jest tak zaawansowana, że wcale nie musimy materaca testować osobiście – nasi konsultanci sporą część modeli dobierają dla klientów telefonicznie, ale pomaga im w tym wieloletnie doświadczenie, z którego warto skorzystać.

Jeśli jesteście na przykład z Sanoka czy Leska  – ale oczywiście nie tylko – zawsze możecie do nas zadzwonić, a dobierzemy Wam model, na którym wyśpicie się naprawdę wygodnie. A później oczywiście dowieziemy go Wam do domu – zupełnie za darmo. Podobnie z zestawami, które przygotowujemy indywidualnie – ze wszystkich dostępnych w naszym sklepie produktów.

materace sanok lesko

Leave a Comment